info@iranlogo.net
صنایع غذایی روژین

صنایع غذایی روژین

دانلود لوگوی لایه باز صنایع غذایی روژین

صنایع غذایی روژین
موضوعدانلود آرم صنایع غذایی روژین
منبعایران لوگو
ورژن۱.۰
تعداد دانلود۵
تعداد فایل ۱
تاریخ آخرین آپدیت۹ آبان , ۱۳۹۶
فرمت های موجود
دانلود

معرفی شرکت صنایع غذایی روژین

در سال ۱۳۸۰ تاسیس و با پشتوانه قوی مدیریتی به سرعت مراحل طراحی، خرید، ساخت، نصب و راه اندازی را پشت سر گذاشت و در سال ۱۳۸۲ به بهره برداری رسید. کارخانه این شرکت در استان کرمانشاه واقع شده است که از نظر اقلیمی و موقعیت جغرافیایی جهت کشت گوجه فرنگی یکی از مستعدترین مناطق کشور میباشد. در نخستین گام، این شرکت اقدام به آموزش کشاورزان و وارد نمودن بذر مرغوب و اصلاح شده نمود، سپس در سال ۱۳۸۳ با آوردن ۱۲۰ خانوار کشاورز گوجه کار از استان خراسان به کرمانشاه و اجاره کردن زمین های مناسب زراعی به مساحت ۶۰۰ هکتار و تضمین خرید محصول از کشاورزان، به وجود آورنده یکی از بزرگترین پروژه های ترویجی کشور به گفته مدیران جهاد کشاورزی استان و کشور بوده که نتیجه آن به زیر کشت بردن بیش از ۵۰۰۰ هکتار زمین در سال ۱۳۸۸ می باشد.

صنایع غذایی روژین

این مجتمع هم اکنون ۵۰۰۰ هکتار زمین کشاورزی را تحت پوشش دارد و کاشت محصولات کشاورزی با بذر کالیفرنیایی و کانادایی به همراه ماشین آلات روز اروپا موجب گردید که محصولات علاوه بر ویسکوزیته و رنگ مناسب، عاری از هر گونه فلزات سنگین بوده و طعم اصلی گوجه فرنگی را حفظ نماید. شرکت کشت و صنعت روژین تاک مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات صنایع غذایی ساخت شرکت های ایتالیایی

ROSSI &CATELLI و ING. ROSSI

با ظرفیت دریافت روزانه ۲۳۰۰ تن گوجه فرنگی می باشد. در انتخاب ماشین آلات شرکت همواره تلاش بر این بوده است تا با حفظ حداکثر خواص مفید گوجه فرنگی بویژه لایکوپن (رنگ دانه قرمز) و سایر آنتی اکسیدان های موجود، محصولی سالم، خوش طعم، خوش رنگ و عاری از هر گونه فلزات سنگین تولید و بسته بندی گردد.

دانلود لوگو لایه باز روژین

این شرکت دارای دو خط تولید گوجه فرنگی پوست کنده و گوجه فرنگی خرد شده نیز می باشد که نصب آن برای اولین بار در خاورمیانه صورت گرفته و گوجه فرنگی مصرفی آن نیز از نوع هیبرید می باشد که سابقه کشت در کشور نداشته است. همچنین خطوط تولید کارخانه مجهز به ماشین آلات فرآوری میوه نیز می باشد و پس از پایان فصل تولید رب ، کارخانه توان دریافت روزانه ۵۰۰ تن میوه جهت تبدیل به پوره میوه جات در بسته بندی اسپتیک را دارا می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *